Home Rady a návody Ubytování pro školy v přírodě – objevujte krásy Krkonošské přírody

Ubytování pro školy v přírodě – objevujte krásy Krkonošské přírody

0
Ubytování pro školy v přírodě – objevujte krásy Krkonošské přírody
Colourful children schoolbags outdoors on the field. Backpacks with school accessories

Najít to pravé ubytování pro školy v přírodě se může zdát jako oříšek. Ovšem v Krkonoších vás čeká hotel, který je perfektně připraven na děti i dospělé. Najdete zde tak komfortní zázemí pro různé pobyty, ať už vyrážíte na lyže, či letní dobrodružství.

Skvěle vybavené pokoje

ProFamily Hotel TOP Benecko poskytuje to nejlepší ubytování pro školy v přírodě. Díky tomu, že děti různého věku jsou zde opravdu vítány, můžete vyrazit třeba i na rodinný výlet. Ubytování v Krkonoších s dětmi je komfortní. Hotel disponuje 16 pokoji s celkovou kapacitou 71 lůžek. Každý z pokojů má vlastní sociální zařízení, Wi-Fi připojení a televizi. Pokud se rozhodnete vyrazit s menšími dětmi, můžete si také zapůjčit dětskou cestovní postýlku či videochůvičky.

Perfektní program

Hotel nabízí perfektní ubytování pro školu i ubytování pro školku. Nehledě na věk dětí je zde čeká zábavný program, o který se postarají animátoři či instruktoři, pokud se rozhodnete vyrazit na lyžařský výcvik. Vzhledem k tomu, že je hotel u sjezdovky, jedná se o perfektní ubytování pro školy vyrážející za lyžováním. Kromě nedalekého skiareálu pak v létě láká také Lufťákova stezka, krásné okolí či třeba možnosti singltreku.

Kvalitní strava

Ačkoliv děti bývají vybíravé, na místní kuchyni si rozhodně pochutnají. Kuchaři pracují převážně s lokálními a čerstvými surovinami, ze kterých vytváří dokonalé pokrmy. Součástí ubytování jsou snídaně formou bufetu, dále pak svačiny a celodenní pitný režim. Do restaurace samozřejmě můžete vyrazit kdykoliv v průběhu dne, na oběd či večeři. Vše záleží na individuální domluvě. Těšit se však rozhodně můžete na lahodné jídlo.

Benecký hotel poskytuje komfortní ubytování, ze kterého můžete vyrážet na různé výlety. Ať už do nedalekého skiareálu či kamkoliv jinam.