Home Pro Děti Tyhle dobroty pro děti jsou zdravé a chutnají báječně

Tyhle dobroty pro děti jsou zdravé a chutnají báječně

0
Tyhle dobroty pro děti jsou zdravé a chutnají báječně

Většina rodičů dbá na to, aby jejich děti jedly pestrou stravu, vyhýbaly se přemíře cukru, nezdravým tukům, naopak jedly zdravě, ale také tak, aby jim jídlo chutnalo a neměly u každého sousta otrávené obličeje. Někdy není vůbec snadné vymyslet, co zdravého dáme potomkům ke snídani nebo svačině. Tady jsou báječná řešení, která určitě uvítáte.

I mlsání může být zdravé.

Děti mají dobroty rády. Někdy bychom ji je měli dopřát. Ale o co lepší je, když najdeme zdravé mlsání, o které si děti řeknou i samy. A právě takové najdete na Manulo.cz. Koupit dítkům můžete třeba 100 % jablečné pyré, rýžové chipsy – chia a quinoa, energetickou tyčinku s kešu a kokosem, BIO RAW tyčinku jablečnou, ovocné plátky jahodové nebo malinové, mangový puding, koláčky s čokoládou a kešu krém BIO RAW a mnohé, mnohé další.

Pokud nevíte, jak dané jídlo chutná a zda bude zdravá svačina také lahodná, můžete se inspirovat hodnocením produktů těmi, kdo je nakoupili před vámi.

Zdravě hned od snídaně

Pro dokonalý začátek nového dne je zdravá snídaně ideální. Máte-li rádi ovesné kaše, možná se vám zalíbí Ovesná kaše banán v čokoládě nebo Bezořechové jablko  & hruška, obojí hned v kilovém balení. Hledáte-li něco lehčího, což takhle vyzkoušet Bezlepkovou rýžovou kaši s čokoládou, také v kilovém balení. Pro dodání energie pro náročný den, kdy bude fyzická námaha velkým společníkem, se vám bude hodit Malina – jahoda s proteinem v 500 g balení, což je lahodná kaše s krásnou růžovou barvou díky svému složení.

Podívejte se na kompletní nabídku zdravých potravin, ze kterých jistě vyberte pro své děti, ale také pro sebe nebo svého partnera či partnerku. Stravovat se zdravě a tak, abychom se zasytili na požadovanou dobu, je lehké. Stačí mít ty správné dobrůtky ke snídani i svačině.