Home Pro Děti Pečovat o miminko přírodní kosmetikou se vyplatí

Pečovat o miminko přírodní kosmetikou se vyplatí

0
Pečovat o miminko přírodní kosmetikou se vyplatí

Všichni chceme svým dětem dopřát to nejlepší. Většinou pokud jde o malá miminka, vybíráme všechno, co kupujeme, ještě pečlivěji než pro děti velké. Kupříkladu při péči o miminko oceníte přírodní kosmetiku. Je šetrná k jemné, citlivé pokožce, chrání ji, neobsahuje nic škodlivého, je prostě skvělá.

Proč právě přírodní kosmetika pro nejmenší

Jak už jsme uvedli, kosmetika pro novorozence je v porovnání s tou klasickou šetrnější a zdravější. Obsahuje mnohé vitamíny, oleje, mastné kyseliny, výtažky blahodárné k regeneraci, hydrataci, zklidnění…

Velkou většinu mohou používat i nejmenší děti, které mají kožní potíže. Doma by vám určitě neměla chybět např. zinková mastička Anela, která je určena k ošetření podrážděné a začervenalé pokožky zadečku i u novorozeňátek. Nejenže zmírní opruzení, ale také mu budete s jejím přispěním předcházet. Používat ji samozřejmě mohou i dospělí, hodit se může např. cyklistům.

Vyzkoušeli jste už přírodní masážní olej? Malá děťátka vám budou vděčná, když je po koupeli jemně namasírujete. Stačí, když budete jemně hladit a hníst ručičky, nožky, bříško, záda, jednoduše celé tělíčko. Díky oleji bude hlazení příjemně kluzké, masáží nejenže připravíte dokonalý relax vašemu robátku, ale budete zároveň upevňovat váš vztah.

Zaměřeno na těhotné a maminky

Také v těhotenství bychom měli používat kvalitní a bezpečnou kosmetiku bez chemie. Přírodní kosmetika je vyráběna s přispěním nejkvalitnějších přírodních surovin, a tak je k ženské pleti jemná a citlivá.

Vaše kosmetika pro těhotné může obsahovat nejen krém pro elasticitu pokožky a předcházení striím, ale třeba i sérum pro posílení vlasů s argonovým olejem, který je ideální při řídnutí nebo vypadávání vlasů. A v těhotenství i po porodu ženám vypadávají vlasy díky hormonálním změnám velmi výrazně.

Více na Manulo.cz.