Home Rady a návody 7 tipů na osvědčené hračky pro holky, které je budou bavit po dlouhý čas

7 tipů na osvědčené hračky pro holky, které je budou bavit po dlouhý čas

0
7 tipů na osvědčené hračky pro holky, které je budou bavit po dlouhý čas

Také ještě nemáte dárky pro své děti a ať se snažíte vybrat, jak to jen jde, nemůžete se rozhodnout, které hračky jsou z velké nabídky těmi nejlepšími? Samozřejmě záleží na věku potomků, ale pokud máte menší holčičky, zde je pár tipů, které jim jistě vykouzlí úsměv na tváři.

Panenka jako živá – která holčička by ráda nechovala miminko? Proto jsou pro malé slečny tolik lákavé panenky miminka. Reborn realistická panenka na hradní má krásné a kvalitní vlasy, opravdové řady, hezké oblečení, je velká, ideální do kočárku. Také má rodný list, ale nejde o sběratelskou panenku.

Plyšové hračky – k pomazlení i celodennímu hraní jsou skvělé i plyšové hračky. Má-li vaše holčičky ráda nějaké zvířátko nebo postavu z pohádky, určitě vyberte dle jejího vkusu.

Kuchyňky a nádobí – dalším námětem na bezva dárek je dětská kuchyňka. Ať už plastová nebo dřevěná, svůj účel splní dokonale. Holčičky budou vařit, péct, mýt nádobí. Budou jako vy, což je baví.

Stolní hry – větší holčičky baví také stolní hry. Pro menší zvolte např. Kris Kros či Monopoly Junior. Pro větší můžete vybrat např. společenskou hru Život a uvidíte, kdo bude na jejím konci nejbohatší.

Skládat puzzle je uklidňující i zábavné – dalším výborným dárkem jsou puzzle. Ať už vyberte obrázek kreslený nebo skutečný, vybírejte s ohledem na to, co vaši malou baví nebo charakterizuje.

Dětské karnevalové kostýmy – dopřejte vaší dcerce stát se princeznou z pohádky nebo jinou postavičkou, kterou si zamilovala. Uvidíte, že pár dnů, ne-li týdnů, nebude chtít jiné oblečení.

Dřevěné korálky – menší i větší holčičky bude bavit navlékat si korálky a zdobit se jimi. Jsou určeny pro děti od tří let a zlepší jejich jemnou motoriku. Volte větší pro malé holčičky a menší pro ty větší v předškolním a školním věku.

Všechny tyto hračky najdete na Hawaj.cz za báječně nízké ceny.