Home Rady a návody Také už pomalu vyhlížíte nový umělý vánoční stromeček? Poradíme, kde nakoupíte ty nejhezčí za skvělé ceny.

Také už pomalu vyhlížíte nový umělý vánoční stromeček? Poradíme, kde nakoupíte ty nejhezčí za skvělé ceny.

0
Také už pomalu vyhlížíte nový umělý vánoční stromeček? Poradíme, kde nakoupíte ty nejhezčí za skvělé ceny.

Mít krásný vánoční stromeček je přáním nejen dětí, ale i dospělých. Abyste toho dosáhli, stačí pořídit si kvalitní model, který bude vypadat stejně dokonale po mnoho let. Sice do něj investujete o něco víc peněz na začátku, ale pokud se podíváte, kolik stojí vyšší živé stromečky, investice se vám za pár let spolehlivě vrátí. Navíc ušetříte čas strávený vysáváním jehličí, čištěním nakapané smůly a stromeček budete moct mít nazdoben tak dlouho, jak si jen budete přát.

Bohatý výběr umělých vánočních stromečků

U nás se na prodej vánočních stromků specializuje např. e-shop svetstromku.cz. Najdete tady obrovský výběr nejrůznějších stromků, ale také dalšího vánočního zboží. Nechybí vánoční girlandy, vánoční věnce, dekorace v podobě postaviček Santa Clause nebo Mikuláše v mnoha velikostech, podložky pod vánoční stromeček, vánoční osvětlení, vánoční ozdoby, stojany na stromeček… Na jednom místě nakoupíte skutečně mnohé.

Vybírat vánoční stromek můžete např. podle typu dřeviny. Ať už chcete kavkazskou jedli, smrk stříbrný nebo třeba borovici, stačí si vybrat. K dostání zde jsou i stromečky bílé, zasněžené, u nichž se nemusíte bát, že by umělý sníh opadával. Něco sice opadá při prvním stavění, ale to jsou jen bílé smítka, která neulpěla na větvičkách a jsou na stromečku navíc. Ostatní umělý sníh bude držet na větvích dokonale pevně. Vybrat si můžete i FULL 3D stromečky nebo 3D vánoční stromečky, což jsou 2 typy, které patří pro svou krásu k těm nejoblíbenějším. Anebo byste rádi vánoční stromeček v květináči? I ten tady koupíte.

Jste omezeni výškou?

Někdo potřebuje stromeček do nějaké výšky. Chcete vánoční stromek 180 cm vysoký, nebo menší? Volit můžete od 60 cm až po 450 cm. Stačí jen zamyslet se nad tím, kde jej postavíte, kolik prostoru na výšku a šířku máte a koupit jej. Nechybí ani stromečky úzké a široké.

Podívejte se na svetstromku.cz a vyberte si vánoční stromeček, který vám bude nádherně zdobit obývací pokoj.


Umělé vánoční stromky dnes jsou hezké a vypadají skoro jako živé. Některé dražší varianty mají již i integrované vánoční osvětlení.