Home Pro Maminky <strong>Podlaha jako ze škatulky kdykoliv bude potřeba</strong>

Podlaha jako ze škatulky kdykoliv bude potřeba

0
<strong>Podlaha jako ze škatulky kdykoliv bude potřeba</strong>

Příchod domů, kdy vás uvítají drobečky, prach, a pokud máte domácího miláčka tak také chloupky, jistě mnozí z nás známe. Obzvláště v případě, jestliže doma nemáme koberce, ale lino, plovoucí parkety nebo dlažbu, je nutné vysávat a vytírat mnohem častěji. Co kdybychom vám ale řekli, že tuto rutinu nebude nutné vykonávat každý druhý den po práci a vy se budete moci věnovat záživnějším činnostem? Robotický čistič podlah převezme tuto úlohu a vy se budete moci těšit dokonale čisté a lesknoucí se podlaze.

Příprava domácnosti pro pohodlnou práci vysavače

Pokud se rozhodnete pořídit si robotický vysavač podlah, bude potřeba provést pár úkonů, kterými ulehčíte život sobě, ale především robotickému vysavači. Aby se mu pracovalo a uklízelo dobře, bude vhodné, pokud mu z cesty odstraníte věci, do kterých by se mohl zamotat. Tím máme na mysli především spleť různých kabelů například u televize. Dále mu ulehčíte práci, když z podlahy odstraníte lehké koberečky, pokud nějaké máte, mohl by je nechtěně nasát a tím předčasně ukončit práci. Naopak klasické koberce nebo koberečky v koupelně, které jsou dokonce zatíženy protiskluzovou gumou, odstraňovat nemusíte, pokud bude robotický vysavač pouze vysávat. V neposlední řadě je vhodné umístit na vyvýšená místa veškeré křehké věci, které nemají dostatečně pevné těžiště.

Práce robotického vysavače

Jakmile bude prostor připraven, je na čase uvést do provozu robotický čistič podlah. Nabijte ho v dobíjecí stanici, přidejte čistič podlah pro roboty, jestliže zvládá také funkci vytírání a stáhnete si mobilní aplikaci, pomocí které budete moci robotický vysavač s mopem spustit. Tím je příprava k práci vysavače hotová.

Ráno se můžete vydat do práce nebo odpoledne na nákup a spustit vysavač. V mobilní aplikaci budete moci sledovat jeho přesný pohyb. Jakmile se vrátíte zpět domů, uvítá vás krásná, čistá a lesknoucí se podlaha beze šmouh. Dalším benefitem je příjemná vůně, kterou zanechá kvalitní čistič podlah.