peníze

Zápis do mateřské školky byl pro našeho syna doslova zážitkem. Na zápis se velmi těšil a zároveň se na něj řádně připravoval. Soukromá mateřská škola ProFamily Praha 12 Modřany nás ovšem stresu během chvíle zbavila. Paní ředitelka byl velmi vstřícná a syna dokonce nechala se po školce podívat. Samozřejmě ho hned zaujala aréna plná aut a také autodráha, kterou si zamiloval téměř okamžitě. V momentě, kdy měl ukázat své dovednosti, bylo již v podstatě rozhodnuto o jeho nástupu do této soukromé školky. Jeho útočištěm se stane školka Prosek – Praha 9, která se nám nejvíce líbila a zároveň byla nejblíže našemu místu bydliště. Rozhodnutí tak bylo zcela jasné. 

Zápis do mateřské školky proběhl na výbornou

Zápis do mateřské školky proběhl na výbornou a syn byl naprosto nadšený. Ve školce se mu velmi líbilo, a dokonce ani nechtěl jít domů, což mě naprosto velmi mile překvapilo. Naší druhou zastávkou byla ještě školka Dubeč – Praha 10, která byla naší druhou možností, a to především z hlediska blízkosti pro rodiče mého manžela, ale nakonec zvítězil Prosek. Syn si jednoduše vybral sám a já mu nechtěla jeho výběr kazit. Ve hře sice byla ještě školka Točitá – Praha 4, ale zde nakonec ani nebylo pro syna místo, tudíž bylo rozhodnuto. 

Ve školce se nelze nudit

Ve školce ProFamily se vůbec nelze nudit. Zápis do mateřské školky byl toho jasným důkazem. Paní ředitelka nás hned upozornila na to, že se ve školce syn rozhodně nebude nudit. Stále jezdí na výlety, něco podnikají, mají tematické dny ve školce a jednoduše jsou neustále v pohybu a také milují zvířátka. Školka Měšice – Praha východ je na tom úplně stejně a školka Mratín – Praha východ na tom je obdobně. Výlety za poznáním, za zvířátky do cirkusů a také do zahraničí jsou ve školce na denním pořádku. Děti se tak neustále rozvíjí. Do toho všeho se učí angličtinu zábavnou formou. Jsem ráda, že syn bude chodit do takto skvělé školky. 

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat