Home Rady a návody Ubytování pro školu v přírodě aneb do kterého skiareálu se vydat?

Ubytování pro školu v přírodě aneb do kterého skiareálu se vydat?

0
Ubytování pro školu v přírodě aneb do kterého skiareálu se vydat?

Místa v krásných horských hotelích se na konec sezóny pomalu plní, a proto byste si měli s rezervací pospíšit. Lyžařský výcvik by se měl uskutečnit za každých okolností, protože pro děti představuje neopakovatelný zážitek, na který budou hodně dlouho vzpomínat. Zkuste kontaktovat ProFamily Hotel TOP Benecko, neboť ten nabízí jedno z nejlepších možností ubytování v oblíbeném skiareálu.

více v článku...

Proč zvolit skiareál Benecko?

Ubytování pro školy v přírodě primárně vybírejte podle skiareálu, do něhož se chcete vydat. Jednou z nejlepších možností je skiareál Benecko nacházející se v podhůří Krkonoš. Ubytování pro školy je zajištěno v moderně zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením. Kromě toho se ubytování pro školu i ubytování pro školku nachází několik desítek kroků od sjezdovek. Lyžařské potěšení tak budete mít doslova na dosah ruky a takřka kdykoliv se budete moci vydat na svah.

Kolik je zde vleků?

Hotel u sjezdovky je díky své výhodné poloze oblíbený jako azyl pro školy v přírodě. Ubytování samozřejmě poskytuje i vytápěnou lyžárnu, v níž můžete po celém dni na svahu uschovat své vybavení. Skiareál Benecko pak všem návštěvníkům poskytuje 10 vleků, čtyřsedačkovou lanovku a 3 dětské pásy, takže se jedná o ideální oblast pro malé děti. Při pobytu na horách byste měli absolvovat i velmi oblíbené večerní lyžování.

Existuje alternativa pro nelyžaře?

Ubytování pro školu v přírodě je možné sjednat i pro letní tábor, respektive pro adaptační kurzy či adaptační pobyty. Nicméně pokud jej zvolíte na zimní školu v přírodě, budete se pravděpodobně muset vypořádat i se zabezpečením programu pro nelyžaře. Ne všechny malé děti se totiž na lyžích cítí dobře. V takovém případě nabízí Benecko skvělou alternativu ve formě běžkařských tratí. Na nich se budou děti určitě cítit lépe.

Pobyty pro školy určitě není snadné zorganizovat, ale za tu námahu to stojí. Vydejte se do skiareálu Benecko a užijte si s dětmi spoustu zábavy.